| ofatanormala a întrebat:

Niste statusuri de dezamagire sau melodii pentru un membru al familiei? Mai exact, un frate.Multumesc anticipat.happy

Răspuns Câştigător
| DennySa00 a răspuns:

E mult prea mult, e atat de tragica distanta Eu nu ma misc de aici pana nu-mi sare siguranta...←

"°•Într`o oarecare mãsurã e tare! coolSã crezi mãcar pentru o secundã cã ai lumea la picioare!happylove struck•°"

Ba, ma vezi? Te cred...Ma crezi? Te-aud.M-asculti? Te vad. Esti praf love struck.""

Ele imi raspund la telefon indiferent de situatie, in orice ora din noapte si imi spun: Calmeaza`te! Ele nu o sa imi spuna niciodata:" ne despartim..."

Nici sticlele de alcool, nici fumurile, nici prafurile, nici alte fete. nu te vor face sa uiti tot ce a fost intre ochii tai si-ai mei""

Nu stau in atentia ta ca are cine sa ma bage in seamawinking...

Arata`i mereu putina iubire pentru a`i demonstra ca langa tine o sa-i fie bine. Arata`i lumea dintr`o alta perspectiva si zambetul ce i`l vei oferi zi de zi.; x""

Nu incerca sa i minti ca "ea" e doar o oarecare... Cand ei stiu ca amintirea ei inca te mai doare!"

"Ai tupeu sa vii cu mine? Ai tupeu sa uiti de tine? Eu astept doar un raspuns Sa vii cu mine in lume Sa te lasi dus"

---> ♥ Pentru ea el eclipsa mereu orice alt baiat Caci vedea in el un suflet sincer si devodat Il facea sa rada in cel mai trist moment L-a facut sa prinda viata cand privea absent

Si tine`mi bine minte numele, ca s`ar putea sa-l auzi prin toate partile, si n`ai sa uiti niciodata ca ai fost cu mine, du`te draq.de la mine pentru tine"

de ce sa ma chinui k altele sa sparg topul.cand mintea si corpul meu spun totul."

Nu e un vis sh nici O fantezie.E ceea ce se numeste cOpilarie.Un episOd din serialu` vietsi mele care cOntsine clipe dulci"

5 răspunsuri:
| devilmaycry4 a răspuns:

Eu ma opresc ca doare... de-ar fi sa curga lacrimi sa curga ale tale!
http://www.statusulmeu.tk/......i-sa-curga