| pisikmik a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri sau versuri de dezamagire:*
multumesc anticipat dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
| Oiţăă a răspuns:

Buna!

1)Cate stele vor muri fara sa simt? Cata vreme va trece fara sa te ating? Cate strigate de dor se vor pierde-n vant? Cate zile voi trai cu tine-n gand!
2)E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie…
3)E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si acela sunt EU
4)Astept o raza sa-mi patrunda in suflet, sa ma lumineze si sa-mi spuna "te iubesc!", iar acea raza sa fie vocea ta ce ma trezeste de dimineata… dar se pare ca nu o v-oi avea… straight face
5)In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…
6)Ai fost, esti, vei fi totul pentru mine, chiar daca pare imposibil eu tot o sa te iubesc enorm…
7)>>There`s a Light, there`s a Sunbig grin... Taking allwinking. Shattered Once.winking:X>
8)Sa Nu` te indoiesti->de iubirea ce ti`o portsad:*. Caci la chipul tau senin[:X].Nu` exista antidot.:*big hug
9))Regrete.sad.Eu Nu' am Regrete[sad:*]...
10)Calca`ti pe Orgoliu->Si raspunde`mi la Intrebare:->Daca te-as calca si eu pe Inima, ce spui? Doarecrying:*?
11))>'Zbor peste Oras:X...cu ochii doar la Ceas:*...
Sper sa-ti fie de ajutortongue
Bye:X

1 răspuns:
| Silvia78 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place acesta: Un iubit te poate injunghia in inima, un necunoscut in fata, un prieten pe la spate dar prietenii adevarati nu poarta cutite la ei.