| andreywtza a întrebat:

Peste o luna o sa fac cu prietenul meu 2 ani. Voi ce ziceti sa-i fac cadou, eu nu prea am nicio idee? I-am facut cadou pana acum o rama cu poza noastra, perna in forma de inima, bratara de argint, altceva in afara de astea.

6 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Ai putea sa ii iei un parfum, sau un ceas, sau un joc ( de exemplu pentru xbox, daca e fan), sau un tricou cu o imagine cu voi si un mesaj dragut, un portret facut la comanda cu voi doi, sau un bibelou simpatic care sa simbolizeze ceva barbatesc ( ceva cu mingi, sau fumat, sau masini...) Ai putea sa ii faci un powerpoint cu momente petrecute impreuna si pe fundal o melodie ce va trezeste amintiri amanduroratongue

| SkyPilot a răspuns:

Un CD cu melodiile care reprezinta relatia voastra de pana acum. Poti sa ii faci si o coperta cu un colaj din imaginile voastre, iar in interior sa ii scrii in cateva cuvinte simple si bine alese ce simti pentru el.

| cristimihailov a răspuns:

Un striptease de sa plece vorbind singur daca nu sunteti suficient de mari pentru a trece si la altele...

| kandaraki a răspuns:

Un album video cum a decurs cele mai frumoase momente ale voastre!

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Un album cu poze cu voi
Un ceas
Un parfum
Un tricou cu TE IUBESC!
Ceva care colectioneaza el dar nu îl are inca
Un breloc cu un mesaj
Un portofel din piele
Ceva ce cauta el de mult
O camasa
Pantaloi
Papuci de dama
Etc.

| napoleon16 a răspuns:

Ii oferi o noapte de dragoste romantica si gata cadoul... Funda?