| nikol a întrebat:

Zilele astea e aniversarea noastra facem 6 ani de cand suntem impreuna. Ce cadou sa ii fac? Specific ca nu prea ii plac cadourile. Ii place mai mult ceva facut de mine. Ce as putea sa ii mai fac? Pana acum i-am facut lumanarre. felicitari, inimoara, saculet in forma de inimioara si in el un mesaj de dragoste sa il deschifreze.Ma gamdeam sa ii iau o rama de fotografie simpla si sa o modific eu dar i-am mai luat ceva de genul in forma de inima si i-am pus o poza cu noi doi in ea.Deci nu prea mai am ideii, desi eu mereu sunt prima cu ideile am ramas fara. I-am facut tot ce mi-a trecut prin minte pana acu dar acu am ramas fara ideii

3 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Prepara-i un tort, chiar daca la dimensiuni mai mici, in forma de inima, dar sa fie intru totul preparat de tine. Undeva, in decor, sa se regaseasca intr-un fel sau altul numarul de ani petrecuti impreuna. Multe sfaturi le gasesti pe site-urile gastronomice de pe net. Idulceste-l cu el si racoreste-l cu o cupa de sampanie de calitate. Dupa un anumit timp de relatie, consider ca are nevoie sa remarce si gospodina din tine. Ar fi intr-adevar ceva unic si chiar neasteptat. Bineinteles, sa nu lipseasca cateva versuri scrise undeva, vezi tu unde, dar daruite din inima si care sa te reprezinte. La multi si fericiti ani impreuna!

| anabelisa a răspuns:

Hello! Cadourile astea intotdeuna ne dau batai de cap, noua fetelor mai ales cand vine vorba de baieti.Ai putea sa ii faci o perinuta in forma de inimioara sau cum vrei tu sa fie, cu chipul tau pe ea.Iar atunci cand ii va fi dor de tine, se va uita intotdeauna la ea.Mult succes!

| Biank_8453 a răspuns:

Un ceas de mana, o rama foto digitala thinking