| papushikroz a întrebat:

Pot afla dupa id-ul de mess al cuiva cand e ziua sa de nastere? Pentru ca am un prieten si stiu ca ziua lui este in mai dar nu stiu exact in cat.Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ilusion :X a răspuns:

Depinde, daca are profil ii poti accesa profiul si vezi cand s-a nascut. In rest nu ai alta metoda. M-as mira sa gasesti una in-afara de asta. ( fara... programe, etc. )

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu poti numa daca are profil big grin da-mi id lui ca-l intreb

am glumit laughing

| papushikroz explică:

Nu are hi5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sherlygerrior5716

| johnyjohny2006 a răspuns:

Din cate stiu eu nu dar dc nu ii cautzi id pe hi5 poate e eacelas si acolo scrie.

| .exe a răspuns:

Daca si-a pus datele corecte la cont vei fii avertizata in ziua respectiva cand e ziua lui sau la contact details la dates acolo mai vezi