| Claudiu8891 a întrebat:

Am de facut un proiect legat de ziua de nastere a lui Mihai Eminescu, dar nu stiu ce sa fac... Ma puteti ajuta cu niste idei?
P.S:ceva facut in powerpoint sau un desen cu el ceva de genu asta. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| T0ZY a răspuns:

Un powerpoint bine facut rupe gura targului. Cauta modele de ppt-uri pe net ca-s cu sutele de mii. Daca totusi ti-e lene cauta direct cu Eminescu ca te plictisesti pana alegi unu'

2 răspunsuri:
| simonika01 a răspuns:

Daca te ajuta cu ceva cauta pe google Mihai Eminescu ppt.e foarte posibil sa gasesti acolo niste poier pointuri deja facute

| Gabii99 a răspuns:

Poti sa faci un eseu despre elementul apa in lirica eminesciana big grin