| adryyy a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a fratelui meu. Face 19 ani si nu stiu ce cadou i-as putea lua. Va rog sa ma ajutati. Ms:*

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cartea "Codul manierelor elegante" de Aurelia Marinescu, si "Tot ce ai vrut sa stii despre sex" de dr. David Reuben!

Sa-ti traiasca!

| IrinaAndreea a răspuns:

Buna si La multi ani cu anticipatie fratelui tau! Uite cateva idei, sper sa-ti fie de folos si sa gasesti cel mai potrivit cadou big grin
- bilete la un concert / film / spectacol
- ceva de imbracat, cred ca ii stii destul de bine gusturile si marimea
- o rama foto digitala
- un album foto cu folie autoadeziva
- un telefon / camera foto / stick / mouse mai deosebit
- un DVD original cu filmul preferat sau un CD cu o formatie care ii place
- un parfum scump si frumos
- ceva amuzant, cum ar fi o pereche de catuse laughing

| Aysa19 a răspuns:

Pai un parfum, afla care e preferatul lui sau o bratara, sau diferite accesorii! Gandeste-te ai multe de unde alege!:*

| Ana_6509 a răspuns:

Dacă ar mai fi timp eu i-aş cumpăra in locul tău un tricou cu o inscripţie interesantă de pe acest site : http://www.tu.ro/tricouri.html. Spre deosebire de alte tricouri care se distrug la prima spălare acestea sunt de calitate iar scrisul nu se şterge atât de uşor. Cât despre parfumuri nu ştiu ce să zic deoarece cunosc persoane cărora nu le place să primească astfel de cadouri.Acum rămâne decizia ta ce-i vei lua, la urma urmei gestul contează.

PS: La mulţi ani! fratelui tău.:)

| ionbolog a răspuns:

Dai un gandon