| crris890 a întrebat:

Se apropie ziua iubitului meu si nu am nicio idee. Are 17 ani si suntem impreuna de un an si jumatate. Anul trecut i-am luat o rama cu prima noastra poza, un ceas si un papion. Anul asta nu am nicio idee. Am un buget de 100-150 lei. Help me. :*
Vreau mai multe propuneri sad

1 răspuns:
| IanaMal a răspuns:

De ziua cmbpv-ului meu (e baiat eu fata), i-am facut o petrecere surpriza, si ca, cadou i-am luat un album foto cu toate pozele cu mine si el, iar in album se afla o felicitare in care scria 'te iubesc din tot sufletul...'! cred ca ar fi ok pentru el, daca face 18 ceva mai elegant ar trebui! lma