| Inna_All_1995 a întrebat:

Buna happy Acum ca se apropie ziua indragostitilor as vrea sa aflu niste idei de cadou pe care le-as putea face iubitului meu. Tin sa mentionez ca perna cu poza noastra i-am mai dat, poza cu noi in rama la fel, si album foto, el nu e innebunit dupa parfumuri si ceasuri. As vrea alte idei. Multumesc, acord

3 răspunsuri:
| alexutza222 a răspuns:

Poti sa ii oferi un parfum sau un ceas. Poti incerca si o perna cu o imagine cu voi. O prietena de-a mea a scris foarte multe biletele cu motive pentru care il iubeste. Draguta idee.

| neutrino a răspuns:

Incearca si cu un lantisor din aur.

| andru10best a răspuns:

Daca v-ati dat deja toate cadourile clasice, atunci daruieste-i sentimentele tale intr-o forma cat mai frumoasa si sincera : o scrisoare prin care sa ii zici tot ceea ce simti pentru el (rezultatul este mai wow daca i-o si trimiti prin posta). Iar pentru ziua indragostitilor va propun o cina romantica.
Daca puteti sa evitati restaurantele, chiar va sfatuiesc (o sa fie arhipline), cel mai fain ar fi o cina intr-o casa goala.
Sa va iubiti!