| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Sunt innebunita ca o prietena ma bate la cap sa va intreb ceva din partea ei. Uite ce mi-a zis: "Salut! Sunt tare nefericita.

Din clasa a 2 a a venit la noi in clasa un baiat, nu dau nume, simpatic, cu mutrita de rozatoare, dar carismatic, inteligent(extrem de! ), a devenit usor foarteeeeee popular, iar mie mi-am indragostit de el..Am fost DOAR colegi pana in clasa a 3a, cand eu si Claudia, o prietena, i-am pus porecla Rozatoare. La inceput a tolerat, dar dupa s-a suparat rau, dar culmea, numai pe MINE MA EVITA, si ma evita si in prezent. Cu Clau n-are mai nicio problema, vorbesc, imprumuta chestii, dar sa ne intoarcem in trecut. Din clasa a treia am mers cu el la baschet, din pura curiozitate pentru. Cum este acest sport, dar duuuh, m-am bucurat ca era si el acolo. Odata cand stateam pe banca mi-a facut cu ochiul, m-ai c-am cazut de pe bancuta, pentru. ca el era intr-o relatie cu CEA MAI BUNA PRIETENA A MEA

Eu nu interveneam intre ei, dar sufeream mult. Maria (cea mai buna prietena) a auzit ca intr-o seara am plans pentru. ca mie imi placea de mai mult timp DECAT EI de el si a inceput sa-mi tina morale cum ca cea mai bunaprietena n-ar face asta si s-ar bucura pentru ea, dar eu ii ziceam numai din priviri, (clar) inundate din nou de lacrimi) "cea mai buna prietena nu s-ar fi bagat intr-o relatie cu cineva de care imi placea de mult timp, (iar ea stia asta); totusi n-a inteles si i-a bagat SI LUI IN CAP CA INCERC SA II DESPART!

Intr-un final, Maria s-a despartit de el pentru. mine (ce fata buna) dar el ma ura pentru asta.

Apropo: Claudia inca ii mai zice lui Rozatoare, dar el de vina pe mine. Atiu ca intr-o perioada m-am purtat fff urat, dar mi-am cerut scuze de nenumarate ori Nu-mi raspunde la mesaje, la tel., nici la scoala nu ma baga-n seama. SUNT DISTRUSA, mai ales ca eu il plac din ce in ce mai mult!

Daca puteti, spuneti-mi un discurs, ceva sa-l conving ca eu chiar m-am saturat de atata cearta arara! Niste replici destepte, sfaturi, orice!"

Va rog s-o ajutati, metodele mele n-au mers.

Răspuns Câştigător
| Bumbu89 a răspuns:

Ei hai k nu e o tragedie la 12 ani sa fim seriosi are o viata inaintewinking sa nu se mai gandeasca la el sa se gandeasca la scoala sa se plimbe sa vada filme sa se joace

| NesquikDuoSpecial explică (pentru Bumbu89):

Stiu! Ai mare dreptate! Dar ea are sentimente destul e de adanci, zice ca e prima data cand chiar a simtit ceva. Plange aproape zilnic, dar cum s-o fac sa inteleaga? sad

7 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Sincer nu are ce face! acest baiat nu face decat s-o indeparteze cat mai mult de el!
Nu a placut-o niciodata, mai ales acum ca o uraste ca i-a distrus relatia! sad
Spune-i sa treaca pagina, nu are rost sa mai iubeasca acest baiat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara!
Un prieten ma tot bate la cap sa iti raspund ceva, ca sa ii transmiti prietenei tale.
Uite ce mi-a zis: "Salut! Las-o balta!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf?! De la 8 ani, ma?!
Vedeti-va de desenele si papusile voastre, o sa aveti timp mai tarziu sa suferiti din dragoste.

| Bumbu89 a răspuns:

Cati ani are prietena ta?