| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara! Sunteți de acord cu căsătoria persoanelor de același sex și acordarea dreptului de a înfia copii?

47 răspunsuri:
| ashleyX a răspuns:

Nu, deoarece este ceva anormal, gandeste-te si tu daca aproximativ 50% dintre oameni ar fi homosexuali si lesbiene ar fi un dezastru deja e un dezastru lumea asta iar asta ar face o teroare si pentru copii care vad aceste lucruri pe strada sa chiar in parcuri... cum ar ajunge lumea asta.

| Wehrmacht a răspuns (pentru ashleyX):

Anormal? Spune-i asta lu' mama natura.
A vorbit cineva de 50%?
Cum ar fi? De ce ar fi un dezastru? Chiar ar fi mai bine...nu ne-am mai imulti in halul asta si nu am avea nevoie sa mai scadem din populatie pentru ca o nu o sa mai creasca atat de mult, dar o sa moara la fel.
Ai vazut tu sau copilul tau gay sau 2 lesbi pe strada sau in parc?
Cum ar ajunge lumea asta? Sti cum ar ajunge? Ar inebunii de nervi aia care nu pot sa isi vada de treaba lor si sa ii lase pe aia in pace.

| ashleyX a răspuns (pentru Wehrmacht):

Daca tie ti se pare normal acest lucru sustineti ideea. Din punctul meu de vedere acest lucru este anormal, mie nu mi se pare normal ca doua femei si doi barbati sa fie impreuna. ba chiar ar fi un dezastru sa existe mai multe persoane de acest gen. Si daca tie nu ti s-a parut corecta exprimarea mea cu acel 50% pastreazo pentru tine. eu doar am dat un exemplu.

| SatanLovesYou a răspuns (pentru Wehrmacht):

Sunt de acord cu tine!
Astia sunt atat de limitati incat considera ca orice DIFERIT este ANORMAL.

| ashleyX a răspuns (pentru SatanLovesYou):

Si ne miram de ce lumea a ajuns asa...

| SatanLovesYou a răspuns (pentru ashleyX):

Nu-ti convine? Du-te si spanzura-te!

| ashleyX a răspuns (pentru SatanLovesYou):

Un raspuns foarte inteligent.

| SatanLovesYou a răspuns (pentru ashleyX):

N-ai zis tu ca nu-ti convine lumea de astazi? Poftim. Ti-am dat o idee. Si una buna.

| ashleyX a răspuns (pentru SatanLovesYou):

Daca nu sti la ce ma refer nu te mai baga.

| SatanLovesYou a răspuns (pentru ashleyX):

La fel si tu. E greu cand "gandesti" cu maduva spinarii.

| ashleyX a răspuns (pentru SatanLovesYou):

Dar e si mai greu sa taci cand vezi ca cineva are dreptate...

| SatanLovesYou a răspuns (pentru ashleyX):

Fiecare cu opiniile sale si punct. N-are niciun rost sa continuam "conversatia".

| ashleyX a răspuns (pentru SatanLovesYou):

Vezi ca sti sa raspunzi si inteligentwinking