| anonim_4396 a întrebat:

st aura:
laughing
faza tare:
Azi am fost de serviciu sa sun la scoala happy, nu prea am vrut da' na, esti obligat! In clasa a 7 A e un baiat care il plac foarte mult, stie, insa nu garantez sigur ca ma place! A trebuit sa duc eu o foaie in acea clasa lui doamna de mate laughing. Mi-a picat fataaa la propriu cand am auzit unde trebuie sa duc foaia! straight face
Cand am intrat in clasa la el sa dau foaia, zice :"ba esti copil?!" laughing
Dupaia a iesit la baie in ora urmatoare, mi-a facut cu mana, si zambea, radea happy.
Se uita asa adanc in ochii mei, insa mi-a spus ca are prietena. Imi spune ca ma iubeste (pe mess), dar dupa 2 zile zice ca face asta din prietenie sad!
Ce sa fac? happy, ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| Naomitza a răspuns:

Nu incearca sa te uiti mai mult la el si sa vb mai mult cu el ca sa vada ca tie iti pasa de el si sa vada ca il ibesti (si sa vezi e cincidenta si mie imi place de unu din a 7A si si eu am fost astazi de serviciuhee hee bafta si ser sa *** impreuna!

3 răspunsuri:
| zacrazy a răspuns:

Total de acord cu @dream.

Daca il placi si crezi ca merita, vorbeste cu el pe mess, trage-l de limba si afla mai multe despre el, despre fostele lui (daca exista) si astfel iti vei da seama ce fel de persoana e. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei pe lumea asta exista multi baieti daca are prietena asta e daca se despart si vine la tin plangand traba lui tu doar nu sta suparatahappy

| foca21 a răspuns:

Eu una cred ca nici el nu stie ce vrea. Parerea mea lasa-l sa te caute nu ii mai acorda importanta si o sa vezi ca vine el dupa tine daca te place.Si crede-ma ca daca are prietena si iti zice tie ca te iubescte nu prea e de incredere.succeshappy