| cristi28boss a întrebat:

Buna azi la scoala m-am dus la scoala tuns cu creasta mai toti baietii ziceau:" haha ce creasta tiai tras", dar o fata nu radea; cand am intrat in clasa baietii tipau si din astea dar fata aia nu radea, zambea si nu-si lua ochii de la mine.
Ce credeti ca ii placea de mine?

Răspuns Câştigător
| alexH a răspuns:

O simpla intrebare: Cum se poate ca azi la scoala sa te duci la scoala? Adica erai in scoala si te-ai dus... la scoala? Interesant.
Cat despre fata, de fapt nu-i placea de tine, de fapt ea era timida si ii era rusine sa rada de cineva chiar si atunci cand altii 15 o faceau. Ea de fapt zambea, pentru ca abia se mai putea abtine sa nu rada de creasta ta. Gandeste-te, daca si fata supertimida care nu a ras de nimeni in viata ei, o pufnea rasul cand te vedea, cum ai ajuns?
Acum serios, abia astept sa vad cand apar atostiutorii site-ului de 11-12 ani, care or sa raspunda ceva de genul:
Sha sty ca e clarrr ca ii plasse de u,:X:X:X:X eu zic sai dai o sansa ca e clarrr ca fata te adoraaaaaa.:X:X:X:X:X pupici si numaaai bine.:X:X:X:X fundita?:Xbig grin:Xbig grin
Un om normal, nu ar avea de unde sa stie. Adica, daca tu, care ai fost la fata locului, si ti se intampla tot tie, nu-ti dai seama, de unde si-ar da seama altcineva?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndaAndore a răspuns:

Nu poti imediat sa te gandesti la asta.
Poate ca ii placea cum iti sta cu noul look, sau poate chiar a realizat ca esti un baiat dragutbatting eyelashes
Eu zic sa nu te grabesti, mai las`o sa-ti dea niste semne cum ca i`ar place de tine si apoi sa actionezi [ bineinteles, daca si tu te simti atras de ea ]

:*

| LadyM_7443 a răspuns:

Frate!
Ok, first of all... ce stil ai de a povesti! "Toti radeau, dar aia nu radea, apoi toti radeau, dar aia nu radea"...
Si, in al doilea rand... sunt 2 motive, dupa parerea mea:
1. moare dupa tine
2. ii venea sa rada, dar e mai simtita...

| Andreea_1850 a răspuns:

Te simpatizeaza

| cristi28boss explică:

Pai mi-a zis un prieten