| BlackBlood76 a întrebat:

Acum 2 luni m-am certat cu baiatul..pe care il placeam cu adevarat! L-am intrebat daca vrea sa fim doar amici,si a zis ca niciodata! Ce sa fac, ca sa ne impacam? Eu i-am spus tot ce simtem..si a zis ca nu-l intereseaza!
Help me!

Răspuns Câştigător
| ZuzyTha a răspuns:

Inseamna ca nu ii pasa deloc de tine si poate si-a batut mai mult joc de sentimentele tale! Crede-ma pentru ca am trecut prin asta! Eu am incercat si intr-un timp am inceput sa uit de el, l-am facut gelos atunci cand m-am pus intr-o relatie cu un baiat care era mai bun de 1000 de ori ca el si atunci i-am dat de inteles ca nu imi mai pasa!
Funda! big grin :*

2 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Dragoste cu sila nu se poate.
O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i da importanta...Va trece