| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile m-am desp de prietenul meu. am avut 5 luni impreuna pot sa zic, dar problema era ca nu ne prea vedeam. Fiindca nu isi dadea el interesul mi-a si spus. iar eu nu am mai suportat indiferenta lui de cateva zile. tinea la mine, sunt sigura si eu la el, dar nu am mai suportat sa sufar asa. am pus punct cum am zis acum cateva zile, i-am zis adio si dupa i-am dat block. Nervii au durat cam vreo zi, apoi l-am scos dar el inca ma are la block. Acum vreo doua zile mi-a dat cerere un pr de-al lui si a inceput sa se dea la mine. Evident eu i-am respins avansurile, imi zicea ca nu renunta la mine, ca nu ma lasa in pace etc si i-am dat sms fostului meu, sa il intreb daca nu cumva ii e prieten ( dar 100% e, asa ca sa ma bag in seamalaughing ) nici macar nu mi-a raspuns. Si intrebarea e. ce sa fac ca sa ne impacam? Simt ca nu e gata intre noi si imi e foarte dor de el.( am uitat sa precizez, am 18 iar el 21, da stiu foarte imatur din partea mea dar m-am enervat ca era asa nepasator.)

Răspuns Câştigător
| yustme a răspuns:

Ok. Deci ar fi mai bine sa îl lași o perioada și să nu îl mai cauti pentru ca asa îi dovedești ca ești disperată. Știu că e greu dar încearcă să fii indiferenta chiar dacă doare apoi își va da seama unde a greșit și se va întoarce el la tine dacă tine la tine. Fii tare și nu te arăta disperata ca va profita de asta. Crede-mă știu din experienta. (am28 de ani și 3 copii am trecut prin astea de câteva ori) bafta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă la vârsta asta gândiți așa, ce să mai râd de copiii de 14 ani...

| yustme a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi? Fata are 18 ani și vorbesc pe limba ei. Lasă comentariile rautacioase