| Ancutza2000 a întrebat:

Am o mica problema... Un baiat ma place si eu il plac, dar nu stiu cum sa ii spun... Tu ce zici, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Helloimys a răspuns:

Pai eu ti-as sugera sa-ti exprimi si tu sentimentele fata de el>pentru ca s-ar putea ca el sa creada cu tu nu-l placi(si asta pentru baieti este o mare dezamagire)>poate daca nu-i poti spune asta in fata>>arata'i baiatului ca tie chiar iti pasa de el si ai anumite sentimente pentru el...bafta!

6 răspunsuri:
| Soowhaat01 a răspuns:

Pai, poti sa ii arati asta. Invital intr-o zi, la un suc, ceva sa beti. Inainte sa-l inviti cu o zi spuneti in minte : " Pot sa fac asta! Sunt puternica. " Si asa sigur vei reusi.

Daca te place va accepta. Va duceti si discutati despre : daca a avut o relatie, cum s-a terminat, ce ii place sa faca.

Chestii de genul asta.

Bafta!

| DracoMalfoy a răspuns:

Pai daca si el te place, nu vad ce ai de pierdut daca pur si simplu ii spui ca si tu il placi... Go ahead! Fa-ti curaj...

| Luiza45 a răspuns:

Pur si simplu spune-i. Du-te la el numara pana 3 si spune tot ce smti.te va ajuat. Tot ce ai nevoie e putin curaj

| denisa2003 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti asculti inima ce vrea ea trebuie sa faci tu noi nu putem sa iti dam sugestii tu trebuie sa fii tu insati!

| Ancutza2000 explică:

Mai este ceva: am avut o verisoara care se dadea la el si in acea saptamana eu am fost geloasa foarte mult si el si-a dat seama pentru ca tot timpul ii luam apararea...

| Dyanna_Dyanna_1995 a răspuns:

Daca stii ca ar fi potrivit pentru tine
ar fi bine sa ii spui cat ma repede pana nu til fura alta