| DenisaDeni04 a întrebat:

Heii TPU! Am o mica problema...Imi place de un baiat si...nu prea stiu cum sa ii spun. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te comporti de asa maniera incat sa-i atragi privirile, de asemenea sa incerci s-ai acaparezi atentia prin discutii care l-ar putea interesa sa incerci sa fii cat mai mult prin preajma lui. Daca nu reusesti prim aceste metode inseamna ca nu este interesat de persoana ta, deoarece lipseste acel chimism inca nedescoperit care ne face sa ne indragostim doar de o anumita persoana.Ai mai putea incerca si varianta mai veche dar de multe ori de succes, sa-i scrii exact gandurile tale si sentimentele pe care le ai fata de el pe un biletel sau scrisorica pe care sa i-o strecori in geanta. Succes.

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu este nevoie de cuvinte, doar arata-i tzatzele

| RAY a răspuns:

Vorbeste cu el mai mult, vezi daca te place

| Lawliet14 a răspuns:

Cum sa ii spui? Cu gura. happy