| Grigore_Bogdan_2003 a întrebat:

am o prietena, o cheama Madalina, de curand si fosta a aflat. Eu ii dadusem block fostei, dar ieri a facut live si i-a reproșat Madalinei ca este geloasa si ca m-a pus sa ii dau block. Acum cred ca e suparata pe mine.Cum o pot face sa nu mai fie suparata pe mine? Țin foarte mult la ea si nu vreau sa o pierd din cauza unei fete idioate.

Răspuns Câştigător
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Da-o incolo de fosta. Ce geloasa putea Madalina sa fie daca tu esti cu ea, nu cu fosta. Asa patisem si eu cu fostele iubitului meu si pana la urma le-am luat la bataie de fata cu el, nu suport orice parasuta sa se bage in relatia mea sau sa bage zvonuri. Invata-o pe Madalina sa faca la fel, daca vedea ca aia comenteaza pe Live, sa o lase dracu acolo, si daca fosta sta in jur, luati-o la bataie.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Inseamna ca e foarte proasta pentru ca tu n-ai nicio vina in situatia asta.

| petitconseil a răspuns:

Stai tu mai bine linistit si nu te mai agita degeaba. Daca Madalina vrea sa fie cu tine, ramane, daca nu, nu.Asteapta-te la orice varianta care ar alege-o Madalina, nu trebuie sa te stresezi atat.Doar fete mai sunt nu e ea singura din lume.winking

Răspuns utilizator avertizat
| Grigore_Bogdan_2003 explică:

Mda...m-am intalnit azi cu ea si a zis ca nu era suparata pe mine...ci pe Elena(fosta) ca a facut asta public(pe live)