| BeautifulAngelOana a întrebat:

Am o probleamsad.
De ceva timp,aproape jumatate din copii de la mine din scoala au ceva cu mine si asta doar pentru ca sunt cu un baiat din scoala si pentru ca fratele meu s-a certat cu nu mai stiu cine de prin scoala!
Deja imi e frica sa ma mai duc la scoala! M-am saturat de amenintari, sunt satula pana peste cap.Pentru mine deja scoala e un chin,ma gandesc cu groaza ca luni incepe scoala! Cu invatatura chiar nu am probleme, dar.
Chiar mi se pare cam aiurea ca deja din clasa a7a imediat a8a sa imi fie frica sa merg la scoala.
As chiulii o perioada,pana se linistesc apele,dar imi e frica sa nu afle ai mei.Nu vreau sa le spun ca imi e frica sa merg pentru ca oricum m-ar duce cu forta la scoala! Sunt constienta ca trebuie sa termin scoala ca sa imi fac un rost in viata,dar la scoala aceasta nu mai pot! As merge la orice scoala numa sa fiu linistita,dar ai mei nu vor sa ma mute! Cand incep cu subiectul acesta,ca vreau sa ma mute din scoala, imi inchid gura repede!

1.Cum pot sa chiulesc pentru ca nu stiu, nu am chiulit niciodata si nu vreau sa afle ai mei?
2. Ce imi sugerati sa fac?
Scuze categoria..Va rog din suflet fara jigniri! O zi buna

4 răspunsuri:
| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut
Trage atenţia la acest articol, cred că vei găsi unele sugestii ce te vor ajuta. Problemele ar trebui rezolvate nu evitate.

http://www.jw.org/......lyingului/

Cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e problema ta ca nu te plac copii de la scoala? laughing O ca dai incolo de copi prosti. Tie ti tot una ca te plac sau nu te plac oricum acuma ai aflat cine sunt. Si stai calma in curand o sa se intample altceva si o sa vezi ca o sa uite ca au ceva cu tine + ca daca areti ca nu iti pasa o sa renunte.

| BeautifulAngelOana explică (pentru anonim_4396):

Nu copii sunt problema mea ci amenintarile! in fine. mersi

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Ce amenintari?