| MgtfDinamo a întrebat:

? Buna TPU!
Am o problema cam complicata. Deci... nu de mult eu si inca 3 fete eram cele mai bune prietene, ne petreceam tot timpul impreuna dar am inceput sa ne departam. Ele considera ca baietii au germeni si nu vorbesc de loc cu ei. Eu nu sunt de acord. Am inceput si eu sa ma bag in seama cu un baiat de la mine din clasa. Nu la modul cel mai serios, vorbeam, glumeam etc. Am aflat ca sta destul de aproape de mine asa ca ma vedeam cu el din ce in ce mai des. Puteam sa ii spun orice si il consideram cel mai bun prieten. Toate bune si frumoase pana mi-am dat seama ca am deja cele mai bune prietene. Imi tot reprosau ca nu mai stau cu ele, dar cand ma duceam la ele ma ignorau total. Cam asa ne petreceam timpul o perioada pana cand una dintre ele si-a dat seama ca baietii nu au HIV sau ciuma si am inceput sa iesim toti 3. Celelalte 2 fete erau geloase si se purtau ca niste scorpii. Cum as putea sa le recastig prietenia? Sau cel mai important, meri

3 răspunsuri:
| Lolităăăă a răspuns:

Tii la cele 2> Pacat, daca ele nu te inteleg.

| fede12 a răspuns:

Nu cred ca merita sa mai intri in ''grupul'' lor! Te pup:X

| EddyEddy a răspuns:

Pai sfatul meu ar fi: daca te intelegi bine cu baiatul ala, si ai zis ca fata aia si-a dat seama de realitate; ar trebui sa le demonstrezi ca baietii nu au germeni.Cum? Pai: poti sa le spui ca tu ai stat cu el, e foarte de treaba si nu ai germeni sau tu impreuna cu prietena ta si cu el le puteti explica ca nu e adevarat. Oricum problema asta se va rezolva cu timpul. Daca nu, imi pare rau sa spun asta dar ele sunt problema si ar trebui sa uiti de elewinking Funda? big grin