| ღKittyღ_1281 a întrebat:

am o problema! ieri am iesit in oras cu iubitul meu, o prietena si iubitul prietenei mele, la un restaurant. am stat acolo am vorbit am ras am mancat am baut (nu alcool)si am fumat. si mi-am dat seama ca prietenul prietenei mele este mult mai dragut, destept, decat iubitul meu, si cred ca si el ma place, adica sunt sigura ca am place pentru ca dupa ce am mancat m-am dus la toaleta si el a spus ca merge si el si a venit in baia fetelor si a inchis ura si a inceput sa ma sarute salbatic si romantic. apoi si-a dar jos bluza si a inceput sa imi i-a mana si sa o puna peste tot pe corpul lui si apoi am inceput sa facem sex in toaleta a fost minunat...si cand am mers din nou la masa el s-a purtat ciudat si ea rece cu prietena lui si s-au despartit...si eu vreau sa ma desaprt de iubitul meu si sa ma imprietenesc cu fostul prieten al prietenei mele...cum sa ma desaprt de iubitul meu el ma iubeste foarte tare, dar eu nu-l iubesc!

17 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Cat timp ati stat in baie?

| SunshineGirl a răspuns:

Foarte urat din partea ta.ti-ai tradat si prietena, si iubitul.Cum a mai spus cineva,tu cum te`ai simti daca el ar repeta faza din baie cu altcineva? Si tu,ca fata,xcat de mult ti-ar fi placut, poate ai gresit ca ai fc asa ceva cu el in baie. Exista posibilitatea ca el sa spuna mai multor persoana isprava, iar tu sa te alegi cu eticheta de "fata usoara".Da` ce`i facut e bun facut.Nu`s aici ca sa te judec, dar daca prietenul tau te iubeste nu ar trebui sa-l lasi.Pana la urma ramane la alegerea ta.Mult noroc.

| andytza a răspuns:

Sinceritatea e cel mai bun lucru dar in cazul tau ar fi mai bine sa-i inventezi o minciuna buna...esti un monstrulet.happy macar iti pare rau?

| NoChanceForUs a răspuns:

Nu ești tu fata care nu avea prieten azi dimineață? Acum brusc faci cunoștiință cu tipi buni la... budă?

| MarinaElkhatib a răspuns:

Foarte rau foarte rau...eu sincer stau si ma gandesc ce a fost in capu tau cand te-ai cu culcat iubitu prietenei tale ai gresit de 2 ori foarte urat pe semne ca nu tii deloc la prietena ta nu te-a interesat decat de tine...asta inseamna egoism din partea ta nu ramane decat sa te desparti de iubitu tau cu toate ca in primul rand ar trebui sa iti ai pe constiinta ca ti-ai inselat iubitu si ai luat si iubitu prietenei tale, adica pa si la revedere sa ii spuiwinking mult succes

| raluca0306 a răspuns:

Deci esti INCREDIBILAlaughing
serios, de nulaughing
ce ai facut este foarte, foarte urat din parte ta.si nu cred ca se mai poate repara.chiar nu iti pare rau?

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Uuu.asta da problema.in primul rand ce ai facut tu cu el in baie inseamna ca l-ai inselat pe prietenul tau...eu zic sa ii spui cat mai repede ca nu mai vrei sa fii cu el.cu cat stai mai mult cu el desi nu il iubesti cu atat il ranesti mai tare. spune-i sincer ce simti.desi este greu.

| Alex_2905 a răspuns:

Nu stiu gaseste un motiv de cearta sau.cand face el ceva arata ca nu iti convine zii...ca te-ai saturat de prostiile lui...gandeste fetitobatting eyelashes

| adnanandan a răspuns:

1.Odata ce ai facut asta nu ai prietena! clar...nu se face asa ceva! 2. te-ai gandit ca fostul iubit al prietenei tale pe viitor ar repeta sa repete scena din toaleta cu alta fata!? Eu NU TE JUDEC! dar ar trebuie sa te gandesti ce e mai bine pentru tine!

| adelinaalexandra a răspuns:

Pune`te in locul lui si imagineaza-ti cum te-ai simti u daca ai patzi asa ceva... ai putea sa-i explici prietenului tau ca nu mai simti multe pentru el dar sa va despartiti intr-un mod amical.

| CooL_2937 a răspuns:

Spune-i iubitului tau ca nu mai vreti sa fiti impreuna pentru ca nu mai simti pentru el aceleasi sentimente ca la inceput.

| Anche a răspuns:

Spune-i ca sentimentele tale nu mai sunt cele care au fost la inceputul relatiei,fa-l sa inteleaga ca ai nevoie sa fi singura o perioada,fara niciun prieten,insa tu poti pastra relatia in secret cu baiatul pe care il iubesti,incearca sa nu il ranesti pe viitorul fostul tau iubit daca spui ca te iubestelaughing,spune-i ca ai niste probleme in sinea ta pe care nimeni nu le poate intelege si trebuie sa le rezolvi singura,roaga-l sa inteleaga ca e mai bine pentru tine sa fii singura o perioada,daca te iubeste va "intelege", in acest timp daca vrei sa fi cu baiatul iubit nu scoate relatia la iveala de curand, il vei rani groaznic'dupa 2-3 saptamana spune-i ca te-ai tot gandit si ca nu esti sigura ca a fi impreuna e lucrul cel mai bun, dupa 1-2 saptamani poti iesi cu celalalt baiat, fara sa ai retineri! succes! sper ca te-am ajutat! dac vrei sa dai fundita! pupici!

| cristinanatalia a răspuns:

Ai gresit fata de prietena ta eu una nu te-as fi iertat NICIODATA! si daca nu vrei sa mai stai cu iubitul tau spune-i an fata

| cosmin2344 a răspuns:

Esti fantastica kytty,esti o femeie plina de sexualitate,nu-ti trada spiritul continua sa fii ceea ce esti,nu toate femeile au curajul sa faca ce faci tu si pentru asta vei fi invidiata,aduna placerea de pe unde o gasesti,da-i sufletului ce-ti cere,vei avea regrete uneori, dar viata ta va fi unica, mi-as dori sa cunosc pe cineva ca tine...cat il priveste pe el,ce sa-ti zic,unde dragoste nu e,lasa-l ca un om ce poate iubi asa mult va fi iubit cu siguranta intr-o zi,nu sta pe loc din mila sau conditionata de preceptele morale. eu sunt mihai vino pe id meu sa mai discutam daca vrei,ar fi o placere, tu esti un caz fantomatic, inexistent chiar. te pup

| maya_1225 a răspuns:

Curvo

| Geo0_1971 a răspuns:

Omfg :-s! grav :-s =)! sp prietenului tau ca nu mai simti nimic cat mai repede posibil ai grija sa fi cat mai delicata tinand cont ca te iubeste si risti sa-l ranesti f. tare! oricum nu e deloc ok ce ai facut straight face.

| Geo0_1971 a răspuns:

App. cat ati stat in baie rolling on the floor)))? " prietenul " si " prietena " ta chiar nu si-au dat seama ca e ceva ciudat rolling on the floor)))). o doamne.rolling on the floor))))):-&