| cristina_5658 a întrebat:

am o problema, imi place un baiat care ii cu 1 an mai mare decat mine, el tot imi zice ca ma place si tot felul' de capsusi, dar ii prea scund ce sa fac?sad dati-mi ceva sfaturi va rog!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă îţi pui această întrebare, mai bine lasă-l!
Crede-mă, dacă l-ai fi plăcut cu adevărat, ţi-ar fi păsat mult prea puţin de acest lucru. Iar dacă aparenţele pentru tine sunt mai importante decât el, atunci nu e băiatul potrivit pentru tine. Mai aşteaptă! Îl vei întâlni şi pe cel potrivit. Mai ai timp.
Numai bine!

4 răspunsuri:
| mihaibr11 a răspuns:

Trage putin de el, poate se mai lungeste! Cum a spus si NOname, lasa-l, pentru ca in momentul in care cineva chiar iti place, nu vrei sa schimbi nimic la el si nici nu-i arunci vb de-astea. Ciao

| express11 a răspuns:

Pune-l sa poarte pantofi cu toc!

| ShowTim3 a răspuns:

Daca il placi mai conteaza ca e mic?

| csilla_6409 a răspuns:

Daca chiar iti place de el treci peste faptul ca ii prea scund.