| Pana_Monica_Valentina_1993 a întrebat:

Am o problema! Nu stiu cum sa-i spun parintilor mei ca eu am luat prima mea nota proasta! Si apropo sunt clasa a 5a si am 11 ani! Chiar mi-e frica si nu stiu cum sa-i spun! Vreau texte ca sa ma ierte de primul meu 3! Va rogg :'(

Răspuns Câştigător
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Sall Monica te inteleg perfect happy,, dar cred totusi ca este mai bine sa ii zici tu de acel trei (3) de cat sa afle de la altcineva(diriginte, profesor etc) cred ca ar fi groaznic sad s-o sune pe maica-ta si sa ii spuna de acel 3 faci cum vrei dar mai bine sa-i zici ca sunt sigur si pot paria ca nu te omoara ai CURAJ si spune-i adevarul SUCCES. funda daca consideri ca ti-am fost de folos

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce ți-e frică? Te omoară, ce naiba? „Am luat un 3... "
Totuși, dacă-i atât de graaaaaaaaaaaaav, vezi să-i prinzi în toane bune.

| WitchMya a răspuns:

Spune-le direct si incer, altfel se vor supara daca ii vei minti sau vei amana prea mult.

| FreeBSD a răspuns:

Cel mai bine e sa le spui direct... Daca trece timpul si afla de la altii o sa se supere si mai rauwinking

| Pana_Monica_Valentina_1993 explică:

Multumesc! Nu mi-a facuyt absolut nimic