| ionela2011 a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie de ajutot. deci ca sa zic mai pe scurt am o viata complicata. eu sunt a opta si la clasa vecina e un baiat care as putea spune ca-mi place. eu as vrea sa-l bag in seama dar mi-e frica de ce o sa comenteze ceilalti. de exemplu as vrea ca intr-o seara sa.i zic buna pe fb. dar problema e ca mie mi-e frica poate el o sa spuna mai departe sau o sa rada stiti si voi cum sunt baietiiii.si nu stiu ce sa fac ideii sa uit de el sau sa-mi incerc norocu?

1 răspuns:
| fazalunga a răspuns:

Cum ma nene sa-ti fie rusine sa-i spui buna pe facebook? laughing)))))))))))))))