| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am un MARE necaz si nu stiu cum sa scap de el.De ceva vreme discut cu o noua colega cu care sunt la liceu.Stiu ca ma place din felul in care se comporta(ma priveste foarte des, zambeste, este timida putin, de fiecare data cand pleaca acasa ma imbratiseaza si azi m-a luat de mana in timp ce ne plimbam)Ma intrebat daca ma supar cand m-a luat de mana...etc.Ea a facut primul pas, consider eu(faptul ca m-a luat de mana). Vreau sa fac eu pasul urmator, adica sa o sarut. Mi-e frica de asta, adica nu stiu ce sa ma fac, ce as putea sa fac inainte sa o sarut? Suna ciudat dar mi-e frica.

Are si ea cont TPU. Sper sa nu cumva sa gaseasca accidental ce va intreb eu pe aicilaughing

HELP HELP HELPbig grin

5 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Ce-ti pasa? atit ea cit si tu veti face multe alte greseli pina sa ajungeti sa cunoasteti persoana potrivita.

| zacrazy a răspuns:

Poate e bine daca gaseste ce ai intrebat pentru ca va vedea ca esti bine intentionat.

Nu planui nimic cand esti cu ea. Asculta ce-ti spune inima, traieste clipa si actioneaza conform situatiei. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, ai putea s`o scoti in parc, va asezati pe o banca apropiati unu de altu, te uiti in ochii ei si o saurti. hope it helps happy!

| djacido a răspuns:

Pff...frate,spune-i mai intai ceea ce simti. Daca simte ceea ce simti si tu, intreab-o daca vrea sa fie cu tine. E foarte simplu. Un defect al unui baiat este ca nu are curajul sa spuna pe fata ceea ce simte. Sper ca te-am ajutat.Bafta cu fata.

| flory13 a răspuns:

Din cate imi spui tu, ea te place, a facut primul pas, si asta inseamna ca astepta sa il faci tu pe urmatorul. cand va intalniti si sunteti apropiati, dar fara prieteni in jur, sarut-o. o sa ii placa. si ai grija, daca nu faci ceva rapid o sa isi piada interesul si o sa caute ceva mai bun in alta parte.
succes!