| Rzv_Razvan_2001 a întrebat:

Astazi am postat o poza si am etichetat pe mai multi si Facebook mia dezactivat contul momentan
Cat dureaza?

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ai postat poza in public?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca scrie ca l-a dezactivat faci altul, e mort
Daca te pune sa pui buletinul sau ceva il pui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra pe Facebook si vezi cat timp mai dureaza pana ti-l reactiveaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dureaza cat un 8 intors.

| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Cand ti-a dezactivat contul, ti-a spus si pentru cat timp. De obicei, doua saptamani. Si eu am patit asa ceva...n-am mai putu posta in grupuri pentru 2 saptamani. Daca ai rabdare suficient, o sa-ti reactiveze contul.

| OmulTalentat a răspuns:

Iti poti face altul daca a fost dezactivat, slabe sanse sa fie reactivat.