| aurelgabriel a întrebat:

Bună TPU!
Ce părere aveți despre femeia din Zodia Scorpion?
Eu cred ca e bârfitoare, și ii place sa rada când cineva are un necaz.Lucrez cu asemenea femeie și ii plac discuțiile erotice,are fantezii dar și sa comande și sa facă pe șefa în societate.
E bucuroasa sa vorbească despre sex, cel puțin asa vad eu.
La caracter mi se pare fățarnică și cu caracter perfid.

Voi ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| Lidia09 a răspuns:

De acord, așa sunt femeile cu așa zodie, rar femeie cu zodia scorpion și să fie adecvată. Sunt de acord cu ceea ce ai spus mai sus și când ai spus de fățărnicie ai completă dreptate în societate sunt drăguțe și zâmbesc, dar acasă vai de copii ei și de soț. Sărmanul chiar dacă el e adecvat ea e rea și sare la bătaie, vorbește urât. Este o catastrofă. Mai sunt femei, dar acestea sunt fără speranță, adică ar trebui să înțelegi când să te oprești, dar ele nu înțeleg asta.

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu nu cred ca zodia influenteaza in vreun fel comportamentul si felul omului de a fi! sunt doar niste 'speculatii'...
si atunci cand vedem anumite 'tiparuri zodiacale' la mai multi oameni pe care noi ii cunoastem (si ei sunt in acea zodie) consideram ca toti nativii din acele zodii sunt exact precum acele putine persoane pe care noi le cunoastem personal, credem ca asa sunt toti din acea zodie raportat la numarul 'infinit' de oameni de pe Pamant

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

M-am imprietenit cu multe scorpioance. Ne potrivim ca tovarasi, in sensul ca avem pareri similare si nu prea avem cu ce sa ne deranjam unul pe celalalt.
Sunt destul de deschise spre relatiile de ocazie, poate salbatice dpdv sentimental, dar totodata sincere si constante.
Au fantezii, dar nu mi se par vulgare, fata de alte "tipuri de femei" (zodii?).
Da, au tendinta sa ia sub aripa persoane mai slabe, si sa le manipuleze, insa din experienta mea, o fac in general spre un bine comun, nu cu egoism (prea mare).
Cele pe care le cunosc eu, nu vorbesc mult despre sex, si nu sunt fatarnice ori cu caracter perfid. Cel putin, nu cu mine.
Dar niciodata nu am avut o relatie de dragoste cu una, ca sa vad mai profund cum sta treaba. Am stat la distanta sigura, unul de celalalt.

| AliGab a răspuns:

Ca aberezi. Felul in care se poarta un om in diferite medii nu are treaba cu zodiacul, o chestie nascocita de om

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ce treabă are zodia cu inima și sufletul omului? Zodile sunt minciunile oamenilor nu există zodi.

Dar există felul în care este acel om cu Adevărat felul în care poate fi acele frâțarnic prefăcut fals mincinos dar ce va avea de "câștigat" din răutate? Nimic își face rău singur acel om din toate astea.

in inima omului în sufletul acelui om dacă zace prefăcătorie falsitate lașitatea lăcomie ură dușmănie invidiez ură prostie fără nicio limită omul acela arăt cine este într-adevăr cu Adevărat pentru că acel om asta in intenția sa asta expune asta face cu cei din jurul său cu semeni din familie sa sau prieteni săi zoida este doar un motiv și un pretext ca oamenii sa aibă pe ce da vina că dacă ești nu știu care zoide gata de ști om "bun" om "rău" omul deține și râul și binele in toate faptele sale și intențile sale este decizia și alegerea acelui om cum își intenționeză fapta proprie este decizia acelui om ce face cu bunătatea sa sau răutate sa din el însuși ce zace în inima acelui om ce zace în sufletul acelui om aia și este acel om.

Sa dai vina pe niște zodi de ce acel om are atâta răutate in intențile și faptele sale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă un infractor face o faptă mai grea...ce facem îl luăm după zodie? Ce face domul judecător? se uită la data de naștere sa vadă în ce lună bisectă se asociază Saturn cu Venus? Ne luăm după astronomie și zodie? Sau după fapta grea pe care a comis-o acel infractor?

Răspuns utilizator avertizat