| TheAlphaFemale a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii din zodia scorpion?

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Poftim?
Cum adica? Tu iti alegi Barbatii dupa zodie? ha ha halaughing))

| TheAlphaFemale explică (pentru VadTot):

Care e problema ta? Eu pun intrebarile aici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de relatia in care esti cu el. Eu sunt balanta si desi peste tot se zice ca nu exista compatibilitate intre balanta si scorpion, am reusit sa observ contrariul. poate intervine si ascendentul.

| bogdan72 a răspuns (pentru anonim_4396):

Maicamea e balanta, Taicamiu e Scorpion si sunt casatoriti de 20 si ceva de ani si inca se iubesc laughing.

| darnme a răspuns:

Tocmai am terminat o relatie cu unul laughing.Eu sunt gemeni, el scorpion, mergea destul de interesant, dar au intervenit niste probleme.
Scorpionii sunt foarte misteriosi, lucru care m-a si atras la el, nu prea ii cunosti cu adevarat, adica sunt genul secretosi.Cu el vorbeam ore intregi numai prostioare, chestii serioase foarte rar.Nu ma alinta foarte des, dar o facea intr-un mod foarte dragut la fel si cand imi facea complimente.Ar fi vrut sa stie totul despre mine, dar eu nu stiam mai nimic despre el. Si ar mai fi multe de zis, eu am avut o relatie foarte draguta cu scorpionul meu atat cat a durat laughing Bafta!