| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda cui ma lamureste in urmatoarea situatie. Ideea e ca dupa 4 ani de liceu, timp in care o colega mi-a dat jeturi, in ultimul timp si-a schimbat atitudinea fata de mine. Am dansat la banchet, apoi cand am fost la o cabana m-a muscat de buza si seara am ajuns sa dormin unul langa altul, in acelasi pat. Ideea e ca m-am trezit la un moment dat si eram nas in nas cu ea, ea dormea...Si am prins curaj si am pupat-o de mai multe ori si am luat-o in brate. Ea e o fata super, din toate punctele de vedere, dar mie mi-a mai spus in trecut ca nu vrea nimic cu mine. Ce sa fac acum? E posibil sa fi fost treaza si sa ma lase totusi sa o pup? Ma gandesc sa ii spun, dar daca as sti ca ea era treaza, s-ar schimba situatia. Asa nu prea vorbim, aproape deloc, nici la scoala... Dau funda celui mai bun sfat. Mentionez ca suntem clasa a 12-a si amandoi plecam la facultate in acelasi oras. Multumesc in avans.

Răspuns Câştigător
| Helper69 a răspuns:

Salut,

Merita incercat. Stii vorba aia... #YOLO. Oricum, ce-ti pasa cum s-a comportat inainte? Conteaza doar cum o sa se comporte cu tine de acum incolo.
Hf.

O zi buna,
-Helper69.