| anonim_4396 a întrebat:

TPU!
De o saptamana am inceput sa vorbesc cu o fata pe faceboob. Nu ne cunoastem. Dupa conversatiile de pe facebook imi place de ea, si vrem sa iesim. Ea mi-a zis ca sia dat seama ca o simpatizez, dar ea nu poate sa simte la fel fata de mine, pana nu ne cunoastem. Si la comenturile mele dela pozele ei imi raspunde cu :3, si pentru alti baieti cu :*. Nu sunt expert de facebook, e prima data pe cand vreau sa cunosc pe cineva dupa facebook si nu inteleg emoticonurile. De ce :3 pentru mine si de ce :* pentru ceilalti.

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Aceastea nu trebuie sa aiba neaparat un mesaj subtil in ele, cel mai bine este sa porti o dicutie cu ea si sa ii spui tot ce simti, e clar ca si ea are o simpatie fata de tine din ce ai spus succes

| 1cristian1990 a răspuns:

Primul semn inseamna inimioara si al 2-lea sarut! Adica tot un fel de simpatizare sau pur si simplu asa se exprima ea fiind fata iar femeile sunt mai dragute de la sine si da ''pupe'' la toata lumea cu care socializeaza! Daca accepta sa iesiti, iesiti si cunoaste-o iar pe urma poate te va simpatiza si ea pe tine, doar fi natural!

| KilluaZoldyck a răspuns:

Pai daca tie iti face ceva diferit fata de restul e bine zic eu laughing)

| UnDezaxat a răspuns:

Realizezi ca e doar o imbecilitate de emoticon, nu?