| iuliaa9974 a întrebat:

Bună TPU.
Deci naşa mea de botez are o fiică de 20 de ani. Aşa, eu am un prieten de 22 care tocmai s-a despărţit de prietena lui. Ideea e că aş vrea să îl combin cu naşimea şi nu ştiu cum, având în vedere că eu nu prea vorbesc cu naşimea, adică nu suntem atât de apropiate încât să îi fac cunoştiinţă cu un băiat şi etc. Ceva idei? Cum aş putea începe o conversaţie cu ea..cum să aduc vorba de tipu ăsta. căci ei nu se cunosc. Dar îi cunosc pe amândoi destul de bine şi pot spune că se potrivesc foarte bine. În regulă, cred că v-aţi prins. Puţin ajutor?puppy dog eyes Fundă!

4 răspunsuri:
| lazio9 a răspuns:

Daca nu esti in relatii bune cu nasa atunci de unde dorinta sau interesul sa-i cuplezi? tu esti cuplata? eu zic ca mai bine te gandesti la CUPLARILE tale

| OoBunnyoO a răspuns:

Ai putea sa le faci cunostinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia stai tu la locul tau, daca aia se cearta au sa te urasca numai pe tine

| MisFit20 a răspuns:

Ai putea sa-l introduci pe tip in cercul tau si al ei de prieteni, si daca spui ca se potrivesc sigur se vor remarca, sau fa-le cunostinta si dupa ce se cunosc, vorbeste cu ea despre el si contureaza-i calitatile.