| diiiiiiiana a întrebat:

In curand o sa-mi sarbatoresc ziua de nastere >: si nu stiu cum laughing sau unde. Niste idei? [o sa vina cam 5-8 persoane happy -15 ani ]
Dau funda :*!
P.S.: scuze pentru. categ. big grin

Răspuns Câştigător
| Vilcan a răspuns:

Rezerva o masa in club Opium. II duci mai intai la Kfc ceva sa mancati si dupa petreceti acolo. 100 ron sticla de J&B sau Absolut ca sigur vreti sa beti ca asa e la varsta astawinking.La multi ani!

P.S: Sa pastrezi si bani de taxilaughingca sa ajungeti acasa

8 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Pai va puteti duce la o terasa sau cafenea,sau in parc pe seara la un picnic,sa jucati volei,tenis,etc pe acolo,sau sa ii chemi la tine acasa si sa jucati ceva jocuri de grup, sa vedeti filme etc, sau sa va duceti intr-un parc de distractii daca stai pe langa unul, sau la biliard, bowling etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La tine in camera, pui baloane, rogi pe cineva sa dea cu confetii, scrii mare undeva : LA MULTI ANI!, pui muzica, mancati ceva, etc. O sa te distrezi! fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La o terasa? In parc? La tine in camera?
Lipsitilor de idei ce sunteti.
Si ca sa iti raspund la intrebare, pentru ca se vede ca colegii mei habar nau idei, am sa iti recomand sa tio serbezi pe un vapor, sau la cluburi de noaptea(nu-i obligatoriuwinking )Si-n orice loc unde se poate serba o zi de nastere.
La multi ani, fa!smug

| AlexMoss a răspuns:

Eu nu imi mai sarbatoresc ziua de la 13 ani eu ies cu rolele cu niste prietene mancam o prajitura mergem in parc.si tu r trebui sa iti sarbatoresti ziua asa ai 15 ani.

| diiiiiiiana explică (pentru AlexMoss):

laughing) eu nu gandesc asa. straight face AlexMoss. Tocmai pentru ca am 15 ani vreau sa mi-o sarbatoresc dar asta nu inseamna ca sunt "copilarii" sau ceva de genu` oh go on Mersii oricum :*

| Solvitka a răspuns:

Eu tot in curand voi avea ziua de nastere, si stiu unde sa o fac dar ...nu stiu daca parintii imi vor da voie. Poti, daca vei avea 15 sa organizezi o petrecere, in pijama saau ceva de genul asta. Sper ca ti-am fost de folos