| Gabitzaa2000 a întrebat:

Intrebarea aceasta se leaga de precedenta. Cititi-o mai intai pe aia. insa intrebarea care vreau sa o pun acum este: Cum sa ii zic baiatului ca imi place de el? gen: IMI PLACE DE TINE! sau sa-l iau pe ocolite?

3 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Nar fi deloc bine sa-i spui direct ca-l placi, pentru ca nu te va lua in serios, si se va juca cu tine, lasa lucurile sa decurga de la sine, poate face el primul pas nu tu.

| Sfinnx a răspuns:

Spune`i asta direct, fara sa ai exitari deoarece baietilor de place ca fetele sa fie directe.
Daca tu crezi ca ti-a dat semne pana acum ca te place, fi hotarata si nu ezita sa i-o spuihappy
Mult succes! :*

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Ar fi bine daca i-ai pune asta in fata.