| Darkela a întrebat:

Pentru ca la intrebarea precedenta am primit mai putine raspunsuri decat ma asteptam. vreau sa intreb acum pe toti cei care NU le place sa citeasca DE CE NU le place aceasta activitate ..deeci? Dau funda la sinceritate.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

E plictisitor, chiar daca la un moment dat am citit ''Baltagul'', chiar nu stiu cum. Cred ca pentru ca ne-am modernizat

| Darkela explică (pentru Frank51):

Am zis ca dau funda pentru sinceritate? Am zis.Poftim.Macar esti sincer.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Iti raspund eu pentru ei :

Daca nu iti place sa citesti inseamna ca nu ai citit niciodata ceva care sa te captiveze.

Fiecare are propriul stil...nu poti obliga prea multe persoane sa citeasca carti pe care nu le vor.

| Darkela explică (pentru Apache):

Dar din cate vad nu prea sunt sinceri pe aici.Mersi de raspuns. si da, nu poti obliga persoane sa citeasca ceea ce nu vor, dar, sunt sigura ca, din atatea carti din lumea asta, cu siguranta, macar una, este si pe gustul lor.

| Ann_Anny_1999 a răspuns:

Bună,eu citesc mult şi nuştiu din ce motive la unii nu le place să citească, dar presupun că de lene.