| Alexandralorena a întrebat:

Nu stiu de ce se cearta parintii mei,mai mereu de la un timp se cearta si nu stiu ce sa le fac sa nu se mai certe nu mai suport nu imi place cand se cearta, fac orice doar sa nu se mai certe! ce sugerati sa fac?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa-i rogi frumos sa inteleaga ca sunt maturi si au un copil de crescut si ca acel copil are nevoie de un climat de stabilitate.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa vorbesti cu ei, sa le spui ceea ce simti si cat de rau te simti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să ieși afară mai des, caută pasiuni, hoby-uri prieteni
O zi frumoasă!

| OAly a răspuns:

E cearta lor si nu prea ai ce face. Totusi daca cunosti motivul certei ai putea incerca sa-i impaci dar fara sa tii partea vreunuia din ei. Depinde de cati ani ai.