| LoveYou2013 a întrebat:

Sa incep asa:langa blocul meu sta un baiat care este in scoala cu mine si ma placea si nu avea curajul sa-mi spuna, dar mi-a spus si atunci il placeam si eu dar toata lumea credea cal urasc, dar nu era asa si dupa mi-a placut de un baiat si a aflat si el asta de la o colega de-a lui {care am pus-o sa ii spuna ca sa scap de el} si dea tunci suntem amandoi distanti dar acum o saptamana la o petrecere se uita cu ochi dulci la mine si la sfarsitul ei am decis sa ii spun ca il placeam, dar cand am inceput subiectul el si-a dat ochii peste cap si m-am gandit sa nu mai continui asa ca m-am scuzat si am plecat, iar cand a venit cu colindatul am deschis usa si a zambit la mine, iar cand a venit cu uratul tatal meu a deschis usa iar cand am trecut pe langa usa mia zambit. Nu mai stiu ce sa cred. Ma place sau nu? funda

Răspuns Câştigător
| piitiica a răspuns:

Buna, nu stiu, eu zic ca simte ceva pentru tine, adica ca nu ii esti indiferenta, dar pentru fapta precedenta care presupun ca nu prea la incantat incearca sa fie distant cu tine, sa nu se indragosteasca crezand ca se va intampla ceva asemanator, ce probabil sa-l raneasca. asta e parerea mea, nu stiu cat de adevarata e dar speer sa te ajuta intr-un fel sau altul, succes :* take care.

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

,,, cred ca te place! da hai sa iti zic ceva. de ce naiba nu il intrebi? ce e asa de greu? sa te chinui atata, sa pui zeci de mii de intrebari pe TPU, si tot sa nu stii sigur, cand poti sa il intrebi si el sa iti zica! chiar crezi ca o sa te faci de ras? dimportiva, daca ar veni o fata la mine si m-ar intreba daca imi place de ea, chiar as apreciao! baftawinking

| Bojthe a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| OHmyGosh a răspuns:

Te place.
Du-te la el si vorbiti ca intre 4 ochi si spune-i ca il placi.

| Impossibl3 a răspuns:

Poarta o conversatie cu el nu poti fi sigura daca te place poate doar vrea sa deveniti amicibig grin fundabig grin?

| XxxIoanaxlollipopsxxX a răspuns:

Te place dar el crede ca nu-l placi mai bine spuneinu regreta