| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! De cand eram in calasa intai imi placea de un baiat (frumos, destept amuzant). Desi suna ciudat...In clasa a III-a am fost tot anul cu el. In clasa a IV-a nu a mai fost nimic intre noi, si jumatate din vara ne-am tot vazut. Din cate am inteles a avut si o iubita, ma rog. Eram foarte distanti, Sufeream! Il placeam cu adevarat, iar el NIMIC!
Apoi, colegul meu de banca flirta cu mine...ciudat. Mie a inceput sa-mi placa de un baiat Gabi. El nu simtea nimic pentru mine sad Acum sunt a saptea, am un prieten, dar cand ma gandesc la generala, gandul ma duce tot la el. Sta in blocul de vizavi, ne vedem des, dar cum eu m-am mutat de la scoala nu prea ma intalnesc cu el. Ce sa fac sa-mi I-au gandul de la el? Nu sunt atat de curajoasa sa ma duc sa-i zic in fata. Nu stiu daca ma mai place si daca-i zic, relatia se va inrautatii. Pareri?

Fundita!

Răspuns Câştigător
| IuliiMD a răspuns:

Gandeste.te un pic ce pierzi daca vorbesti cu el? Oricum in prezent nu e al tau? Dar daca nu vorbesti cu el nu o sa fie niciodata! Daca vorbesti se pot intampla 2 lucruri 1 sa te placa si el si sa fiti impreuna sau sa fie totul ca pana acum... Sper ca te-am ajutat si asteptraspuns sa vad ce ai facut. :*

| anonim_4396 explică (pentru IuliiMD):

De dimineata am iesit sa ma plimb si m-am intalnit cu el. I-am zis,, Marius, sa stii te plac." El:,, Serios?",, Da" Apoi mi-a zambit, m-a pupat pe obraz si a spus ca trebuie sa plece.

| IuliiMD a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi? Ti-am spus ca nu ai nimic de pierdut.Bravo asta e semn ca te place.Cu mai mult curaj si totul o sa mearga perfect Bafta in continuare!

3 răspunsuri:
| Catacata7799 a răspuns:

Spune-i ce simti si punctwinking