| Alexa_9450 a întrebat:

spunet-mi ati intalnit aceasta situatie?
Mi-a intarziat menstruatia 3 zile dupa care am facut un test de sarcina in care au iesit 2 liniute, una vizibila clar si una slab vizibila...
ce parere aveti? se poate sa fiu insarcinata? astept sa vina sotul acasa cu inca un test. dar mai dureaza si sunt...nu stiu...
Dureri de burta am ca inaintea menstruatiei dar nimic.
Nu sunt foarte pregatita.eu fumez.planul meu era sa las TIGARILE (dar e greu) si pe urma bebe!
Va multumesc pentru raspunsuri!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Repeta testul, s ar putea sa fi insarcinata[si eu fumam si tot asa am ramas pe neasteptate]

| UPSsss a răspuns:

Este posibil sa fi insarcinata.nu sunt rare cazurile femeilor care in timpul gravidantei au avut menstruatie.repeta testul si consulta un ginnecolog.bafta multa si nu fi trista un copil iti schimba viata mult mai mult decat poti gandi

| MeMeMe97 a răspuns:

Da,esti insarcinata si eu stiu o situatie la fel ca a ta

| adee_6203 a răspuns:

Este foarte posibil sa fi insarcinata...mai fa un test si vezi ce rezuta...happy

| Alexa_9450 explică:

Al 2-lea test tot pozitiv.mai fac unul dimineata.
a doua liniuta nu e asa vizibila.dar este.