| Diodiu_Cristy_1998 a întrebat:

stie care va ce as putea sa ii iau frumos la maicamea de ziua ei, pana in 100 lei. DAU FUNDA(scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| ancaval a răspuns:

Un set de pahare.
Flori.
Un parfum.
Un tablou cu poza ei.
Ciocolată.
Un bibelou de porțelan, îngeraș ar fi frumos.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un buchet mare cu florile ei preferate, la care atasezi o copie a carnetului tau de note.

| ancaval a răspuns (pentru neutrino):

Doar dacă are note bune.

Dacă are note proaste, s-ar putea să-l strângă de gât pe bietul prunc.

| TheRealDaniel a răspuns:

Nu cred ca nu conteaza asa de mult niste cadouri pentru mama ta, niste bunuri materiale, mai important este sa stie ca tu o iubesti, un cadou potrivit ar fi sa fie ceva facut de tine, sa fie pus suflet in el, nu orice lucru care il gasesti la orice colt de strada si pe care dai atatia bani

| Diodiu_Cristy_1998 explică (pentru TheRealDaniel):

Ai dreptate, dar totusi eu vreau neaparat sa ii iau ceva

| TheRealDaniel a răspuns (pentru Diodiu_Cristy_1998):

Eu ti-as recomanda niste flori, de care ii plac ei si poate un tablou frumos, sau un bibelou, depinde ce ii place ei... uita-te prin casa si da-ti seama cam ce i-ar placea, sunt sigur ca orice i-ai cumpara, ar aprecia pentru ca vine de la fiul ei, conteaza mai mult sa-i arati ca-ti pasa decat cadoul in sine, un bun material fara rost, sper ca ti-am fost de ajutor

| PinkPanda1234 a răspuns:

Eu de ziua mamei mele i-am luat un set de creme, o cutie cu bomboane de ciocolata si un trandafir rosu.M-a costat pana in 100 de lei.