| grig2799 a întrebat:

Stiu ca majoritatea au primele relatii la 15-16 ani. Eu insa am intarziat putin si abia acuma mi-am facut prima iubita la 21, mai bine mai tarziu decat niciodata. Ne intelegem bine, o fac usor sa rada, o ascult si totul e bine. Dar daca eu nu am prieteni, desi nu sunt un tip timid, va rezista relatia noastra din cauza asta? Stiu ca veti spune ca nu cu prietenii tai are relatie, ci cu tine, dar sunt totusi curios daca influenteaza chiar asa de mult.

6 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Lol, nu. E de ajuns că sunteţi voi doi.

| Mayar a răspuns:

Prietenii ti-i faci. Cu cat ai ma iputini, cu atat ai mai mult timp si mai putine interferente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e destul de matura nu va vedea asta ca pe o problema. si eu am 21 de ani, diferenta e ca sunt la a 2 prietena, dar si ea ca si prima nu a vazut o problema chestia ca nu am prieteni. explicandule de ce, au inteles perfect, de aia am si zis, daca e matura nu va fi o problema.

| Kenya a răspuns:

Nu are vreo legatura... happy important sunteti voi

| IonuţR1995 a răspuns:

E bine ca o faci sa rada si astea. Incearca sa vorbesti foarte deschis cu ea, si mai ales despre aceasta persoana. Iesiti din casa, faceti-va prieteni. Socializati cu lumea (si nu ma refer pe facebook). Discutati deschis impreuna despre orice problema.

Sa va tina relatia.

| madalinamadu a răspuns:

Nu au nici o treabă prietenii. Eu şi iubitul meu nu prea avem prieteni pentru că de câte ori aveam timp liber am preferat să stăm împreună în loc să ieşim cu "gaşca" şi acum când ieşim ne întrebăm unul pe altul dacă mai iese cineva cu noi şi după spunem "Aaa stai, noi nu avem prieteni" şi începem să râdem. Nu contează cu cine ieşiţi sau ce faceţi, dacă sunteţi împreună şi vă simţiţi bine, e perfect.