| AndradaPisica a întrebat:

sunt Andrada Ghileria,in fine, acum cateva zile, pe 24 decembrie am pus o intrebare,am si raspunsul la aceea intrebare cum ca sotul meu imi va face o surpriza, multi dintre voi ati raspuns bine, dar a mai fost ceva in afara ca m-am intalnit cu multe vedete ( 5 ) asta nu prea conteaza,mi-a facut cea mai frumoasa surpriza,stia de mult ca imi doresc...UN COPIL!♡♡Asa este, sunt insarcinata! Dar intrebarea mea pentru voi este aceasta : Daca e fata ce nume sa-i pun, Daca e baiat ce nume sa-i pun?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La fata nu stiu dar daca e baiat, Andrei, marcel, marian merge. O sa te caut in Facebook sa vad cum arati

| darrio2007 a răspuns:

De unde vine numele pe care il ai? Ai asa de mare incredere in el? Esti sigura ca el ti l-a facut? Daca te-a inselat?

| K0sti a răspuns:

Poate te insarcineaza si cu ceva minte, nu ar strica...

| BlackRose03 a răspuns:

In primul rand,felicitari! Sa fie sanatos/sanatoasa. happy

Daca e fata:Maria,Felicia,Daria,Cristha,Adelina.

Daca e baiat:Liviu, Dragos, Bogdan, Matei, Adelin(Ade).

Sper ca te-am ajutat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"m-am intalnit cu multe vedete ( 5 ) asta nu conteaza dar totusi am scris ca sa ma dau mare ca nu are cine altcineva sa dea 2 bani pe mine ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e fata Moya sau Delfinha, daca e baiat Miguel sau Ricardo sau chiar Esteban.