| WeedGamer a întrebat:

Buna TPU.Va rog sa ma ajutati cei care au experienta.Acusi e nunta de argint a parintilor mei.Eu si cu sora mea ne tot gandim ce sa le luam.Ne-am gandit la o rama de argint cu 2 poze,insa nu stiu unde putem gasi asa ceva.(Daca stiti unde pot gasi prin Iasi, va rog sa-mi spuneti). Plsssss help

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Rama se poate comanda la o bijuterie dar, cred eu, ca nu se merita pretul ei doar pentru 2 poze --- poate mai buna este alternativa unei rame digitale cu pozele lor, ordonate cronologic, care imortalizeaza cele mai semnificative sau fericite momente ale casniciei lor.