| costin_8115 a întrebat:

vineri e ziua mamei mele si nu stiu ce sa-i iausad puteti sa-mi dati vreo idee?

FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Cumparai un lantisor de argint apoi ia separat 2 initiale initiala ei si a ta apoi le pui pe amandoua la lantisor big grin o sa ii ramana mamintire toata viata.Pe langa asta iai o felicitare in care scrii ceva de genu:
La multi ani mami! Iti multumesc ca mi-ai dat viata si iti multumesc ca esti alaturi de fiecare pas al meu in viata. Iti multumesc pentru educatia pe care mi-ai dat-o si pentru faptul ca imi esti alaturi.
Am intalnit un inger...
Ce tinea-n mana o icoana...
Acest inger era chiar...
A mea scumpa mama...

Te iubesc mama!

7 răspunsuri:
| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Depinde de buget si c ii place si ei. Poti sa ii iei bijuterii! Eu cred c e cel mai simplu. Numai c si aici trebuie sa stii sa le alegi: daca nu ai un buget f mare poti sa ii iei un set de argint dragut si pentru varsta ei si gat. Dar nu cred ca pentru ea conteaza cadoul ci gestul, un simplu buchet de flori si un la multi ani sunt suficiente pentru eawinking

| Bylok a răspuns:

Un buchet de flori(preferatele ei),un parfum, o ciocolata, o imbratisare foarte calduroasa si un TE IUBESC spus din inima :d

| ruru_2913 a răspuns:

Depinde si de gusturile mamei tale.ii poti lua o bluza, o geanta, un parfum, o floare ( in ghiveci ) (daca ii plac florile ) pa pa

| LoGaS a răspuns:

Asta e o intrebare pentru fete/femei dar o sa incerc sa-ti dau cateva idei. Ii poti face o o rama cu o poza de-a ta care iti place, sigur ii va placea si ei + un buchet de flori. Sunt sigur ca va aprecia, in general mamale nu vor sa "ne goleasca buzunarul" va aprecia tot ce este daruit cu drag de la fiul/fiica ei.

| Karinakari99 a răspuns:

Buna!
O ciocolata, un buchet de flori, bijuterii si parfumuri.
Bye!

| Holyman a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii faci o petrecere surpriza cu membrii familieii tale sau chiar si cu vecini si sa ii cumperi ceva ce stii tu ca ii place cel mai mult.De exempluu mamei mele ii plac ingredientele de facut mancare dar dinacelea foarte rare:arabesti cinezesti si chiar am in casa asa ceva. Oricum bafta!

| julia19 a răspuns:

Pai depinde cum este ea. Daca ii place sa citeasca poti sa ii iei o carte pentru ca nu este nici foarte scumpa. Ii poti lua de asemenea un parfum. Daca nu stii ce parfumuri ii plac, vezi daca parfumul ei este pe sfarsit si ii iei unul la felbig grin. Daca dispui de o suma mai mare de bani poti sa ii iei un lantisor, inel sau cercei din argint pentru ca se poarta. Daca vrei sa-i oferi un cadou de suflet ii poti cumpara o rama, sau un album foto si sa pui poze cu familia voastra. Sa nu uiti sa ii cumperi o floare, deoarece florile sunt cele mai simple dar si mai eficiente cadouri, pentru ca nu poti da gres cu ele.
Si pana la urma nu conteaza ce ii cumperi deoarece ea e mama ta si te va iubi orice i-ai ducetongue