| roxyrox_8861 a întrebat:

Vineri este ziua mamei si chiar nu stiu ce sa ii ofer ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Pai depinde si de cati bani ai. daca este o persoana care ii place sa fie mereu aranjata si sa arate bine ii poti lua o trusa de machiaj sau de unghii, un parfum, bijuterii. daca nu ii poti lua o geanta, un tricou sau o bluza sau o esarfa. ori poti opta pentru ceva produse cosmetice(pentru ingrijirea parului, tenului etc) de care stii ca are nevoie. bafta la alegerea cadoului potrivit! :*

| DeeaLove08 a răspuns:

Daca ai mai multi bani, alaturi de cadoul pe care i l-ai ales ii poti lua un buchet de flori si/sau o ciocolata. daca nu ai prea multi bani la dispozitie ii poti lua doar un buchet de flori la care ii poti lua si o ciocolata. mamele se bucura la cea mai mica atentie de la copilul lor, nu trebuie sa ii iei neaparat ceva scump.

| mamarutza12 a răspuns:

Un buchet de flori frumoase, fa-i un lantisor din niste margelute si o felicitare. daca dispui de mai multi bani poti sa-i cumperi un lantisor de argint, sau un inel, un medalion, orice. mama ta se va bucura de orice. fa-i o prajitura simpla sau cumpara una, fa-i un sendvici, o salata, fa curat pe cand vine ea acasa si nu uita, fi cuminte!
spune-i la multi ani din partea mea!

| Alexoutza a răspuns:

Uite aici cele mai bune idei, o sa iti placa sigur:http://www.egirl.ro/Cadouri-de-Ziua-Mamei-8-Martie,a4103.html.
Bafta! Pupici ♥!

| carminaburana43 a răspuns:

Habar nu am mama tace prefera, pentru ca si intre mame sunt deosebiri esentiale.Eu pot sa-ti spun ca in viata mea nu am primit niciodata de la nimeni un buchet de flori nici de la sotul nici de la copii si ori de cite ori am vazut ca alte mame primesc imi venea sa pling.Altceva cum e o ciocolata isi mai cumpara omul dar un buchet de flori cum ar veni sa-mi iau eu mie.Cind copii au fost mici bineinteles m-am bucurat de orice am primit de la ei dar acum au 18 respectiv 2o de ani si sa nu merit eu niciodata de la ei un buchet de flori cind au la bani de buzunar berechet asta ma doare.De exemplu anul asta nici nu am primit absolut nimic de la ei doar un La multi ani zis in fuga.

| lilboutique a răspuns:

In primul rand un buchet maaare si frumos cu florile ei preferate. Apoi, mergi in magazinele Diverta si vezi ca sunt niste lumanarele si carti micute cu diferite citate despre prietenie, dragoste etc si sunt unele si pentru mama. Cred ca ar fi foarte emotionant pentru mama ta sa primeasca o astfel de urare! Iti las jos un linkuri cu astfel de lumanari. Daca nu iti plac acelea ii poti lua pur si simplu o felicitare draguta cu o urare frumoasa.
http://cadouridecoratiuni.allshops.ro/produs/618881/Lumanari+cu+mesaje.html
http://cadouridecoratiuni.allshops.ro/produs/618880/Lumanari+cu+mesaje.html
http://cadouridecoratiuni.allshops.ro/......cadou.html

| DaReZon a răspuns:

Da. Pai in primul rand fa curatenie in casa. Iar ca cadou o fusta sau gandeste-te ce ii place ei mai mult sa aibawinking