| KamyPandele a întrebat:

Voi v-ati pierdut vreodata cel mai bun prieten? crying

Răspuns Câştigător
| DarkShina5566 a răspuns:

Da. Si sincer nu regret pentru ca era o persoana rea si malitioasa. Am tinut la ea, dar ea la mine nu. Mi-a parut rau...pentru ca avusesem incredere in ea, dar viata merge mai departe.

10 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu.
Ea m-a pierdut pe mine happy.

| NuMaContrazice a răspuns:

Da.

| Hevnoraak a răspuns:

Da,am pierdut, am văzut cum mi sa scurs prietenia printre degete el sa lăsat distrus de anturaj(jocuri de noroc și mult alcool).Nu imi vine să cred nici acum, ce om a ajuns.

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Era... ne-am certat acum cativa ani si am ramas suparate una pe alta multe luni. Dar nu mai suportam sa stau fara ea asa ca am facut eu primul pas spre impacare.

| Octa00 a răspuns:

Da.El a inceput sa devina de nerecunoscut.A inceput sa injure, sa se tina de fete toata ziua (sa faca lucruri care acelor fete nu le place), sa isi bata joc de mine.

| Aldercy a răspuns:

Dacă prin cel mai bun prieten te referi la mamă, atunci da.

| Railly a răspuns:

Da. Stiu ca este trist, insa poate e mai bine. Gandeste-te la cauza conflictului. Cereti scuze daca i-ai gresit! Sau daca a fost vina lui/ei, daca este un prieten bun isi va cere scuze

| Exposito1 a răspuns:

Nu, dar m-am certat cu el de mai multe ori si ne-am impacat, timpul le rezolva pe toatewinking

| GhiciceMojoJojo a răspuns:

Da. Mi s-a intamplat sa pierd toate persoanele pe care le-am numit "cel mai bun prieten", dar am castigat alte persoane care merita tot respectul. happy

| Asdfghjkl99 a răspuns:

Daa,e foarte trist! Dar viata merge inainte, iar tu iti vei face alti prieteni.