| SilentRain a întrebat:

Ai pariat vreodata?
Ai castigat/ pierdut?

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Am pariat o singura data la fotbal vreo 4 meciuri si am pierdut si dupa nu am mai jucat deloc.Norocul nu prea tine cu mine de obiceilaughing
laughing

| RAY a răspuns:

Macar i place?

| Drimmero a răspuns:

Pariuri sportive, am si castigat, dar sunt lecuit de prostiile astea.

Răspuns utilizator avertizat
| Teo29 a răspuns:

Mai bine lasa-te de asa ceva sau cel mai sfant, nu te apuca. Pare tentant, dar pe termen lung pierzi masiv plus poate vreo internare la psihiatrie ca devii dependent/vinzi din casa sa joci, etc...
Daca erau sa castigi tu, nu mai aveau managerii de pariuri salariu de 80 de milioane si nici casieriile nu mai existau...
Iti zic ca am jucat sume mari si pe termen lung am iesit masiv in pierdere. Pe moment poate castigi ceva, dar lacomia si dependenta nu te lasa sa te opresti si sa te multumesti cu putin cand castigi iar cand pierzi cica vrei sa recuperi ce ai pierdut si te-ai dus in groapa total happy

| EcceHomo a răspuns:

Am pariat. Ultimul pariu pe care l-am pierdut a fost unul non-sportiv pe care l-am avut cu o prietenă. Incă mai plătesc la el, mi-a permis câteva rate.big grin
Am plasat şi pariuri sportive, ultimul câştigat a fost pe 18, luna asta, când a jucat Dun. Călăraşi cu CSU Craiova(2612 lei)Incă mai jubilez.happy