| marymaryanne a întrebat:

Buna tutrorhappyvreau sa va rog daca ma puteti ajuta cu catevA idei.peste 3 luni ma casatoresc si as vrea sa-mi dati niste idei cu ce sa le cumpar cadou nasilor.va multumesc si va pupic pe toti.

6 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Pai o solutie ar fi aceea sa vorbesti cu nasa ta mai pe departe cam ce si-ar dori in casa, numai asa vei putea sti ce sa le cumperi. Ceva util in casa ar fi ideal.Bafta si casa de piatra!

| oracoluldindelphi a răspuns:

Buna, depinde cat sunteti de apropiati de ei. Puteti sa le luati un set frumos de lenjerii de pat, sau daca sunt mai credinciosi o icoana de argint sau un set de portelan de calitate (vaze sau farfurii). Sunt multe idei. Mergi in hipermarketuri si sigur vei gasi ceva p[e placul tau!
http://oracolul.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parintii mei cand au fost nasi (acum de curand) au primit doar un tort, dar frumos ar fi sa le cumperi si ceva util in casa, cum ar fi un robot de bucatarie sau ceva asemanator.

Casa de piatra, petrecere frumoasa, si muuuulti copii frumosilove struck!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un televizor cu 3dbig grin

| popM188 a răspuns:

O icoana de argint? Asa ceva? https://www.classgifts.ro/icoane.html

| princebarbie11 a răspuns:

Si parintii mei au fost nasi si eu cred ca cel mai mult s-ar multumii cu ceva folositor in casa!