| Diana254 a întrebat:

Am nevoie de un sfat happy. vreau sa cumpar un fier de calcat, am vazut ca sunt foarte multe modele si nu ma pot decide pentru unu dintre ele. Dintre Philips siTefal pe care sa il aleg? Sau recomandati-mi voi va rog o firma buna! Dau funda.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ela00x a răspuns:

Philips e cea mai bună firmă. Am şi eu şi mă ţine de muult timp. Eu îşi recomand Philips big grin. Fundă?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Philips sunt mai bune.Recomand.

| RAY a răspuns:

Eu isi raspuns neutru
cand alegi un lucru este important sa te uiti la parerile altora care au cumparat acel lucru sunt atatea site urii, daca produsul e bun desi popular atunci il cumperi pe ala desigur conteaza si pretul sa nu uitam ca daca vrei calitate platesti mai mult mereu asta nu-i mit e adevar, eu as cumpara care e mai scump si as vedea parerile altora despre acel produs