| angel70530 a întrebat:

Buna tuturor. deci am o mica problema. miine e ziua prietenului meu, dar eu chiar nu stiu ce sa-i daruiesc, parfum nu pot pentru ca nu stiu ce gusturi are, altceva nu stiu. ma gindeam sa ii i-au un suvenir si o felicitare din tot sufletul. dar nu stiu ce sa fac... as vrea sa imi dati niste sfaturi, astept.

Răspuns Câştigător
| FaithGaga a răspuns:

Un suvenir ar fi frumos dar crede-ma ca in adancul sufletului lui nu o sa i se para frumos si special.
Daca ii stii gusturile la haine, ii poti cumpara un tricou, o camasa, blugi etc.
Sau o idee (nu stiu daca iti place): il poti intreba mai intai pe el ce si-ar dori tongue sau sa mergi cu el in oras sa isi alega ce ii place...winking

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un tricou mai funny ca tot vine vara

| Euletitia a răspuns:

Buna! Cumpara-i un ceas deosebit, o camasa, o cravat sau un tricou si o felicitare in care sa-i urezi la multi ani si sa-i spui cdateva vorbe din inima. Ai putea sa-i comanzi si un tort delicios sau sa-l inviti la o cina romantica sau, daca stii care e prajitra lui preferata, si ai sti si sa i-o gatesti, fa-o tu singura! Il vei surprinde intr-un mod placut! Cel mai important ar4ata-i si ofera-i iubire at sincera si necinditionata! La multia ni iubitului tau si multa fericire si dragoste amandurora!

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Un tricou personalizat haios e o super idee in opinia mea big grin. Poate o carte daca e genul...sau de ce nu ideea ta iarasi e super un suvenir si o felicitare happy. Nu conteaza, oricum va aprecia

| Ax3LdeV a răspuns:

Noi barbati avem boala pe gadgeturi dar sunt cam scumpe...

| 0IoAnA0 a răspuns:

Gandeste-te la perioada de la inceputul relatiei voastre. Poate iti vine in minte un obiect, ceva scris, orice care v-a facut sa aveti o "poveste" a voastra. Si daca aveti asa ceva atunci poti incepe de acolo. Eu i-am daruit prietenului meu de ziua lui versul "Unde te uiti inlantuite? Si de ce?"(asta a fost prima chestie care i-am zis-o cand ne-am cunoscut), gravat pe un ceas. Ceva de genu asta, ceva simbolic. Acum depinde si daca prietenului tau ii plac lucrurile mai romantice sau nu. II poti cumpara un tricou cu un mesaj funny(sau poti lua un tricou simplu si sa scrii tu pe el, sau sa il imprimezi cu ceva la o librarie), un ceas...

| Deeeni a răspuns:

Un ceas. Mi se pare potrivit pentru un barbat. Dar ai grija alege unul frumoswinking

| OriginalSauNimic a răspuns:

Un plic cu 100 de lei sa zicem. Atasati de bani un biletel in care sa ii scrii: La multo ai! Hai sa mergem in oras sa iti iei ce vrei. Mi-am dat seama ca nu te cinosc asa bine cum credeam.
Poate ii mai scrii cate ceva. Sper sa iti placa ideea mea.

| mikmikuta a răspuns:

Ceva foarte simplu si din inima ar fi cel mai potivit lucru. De cat timp esti cu el?