| Alinka_4171 a întrebat:

Hey! happy dragii mei ajutati-ma! miine eu cu fostul prieten avem 2 ani, deci astazi m-a sunat am vb de citeva ori ne rideam, glumeam si treburi de acestea, eu as vrea miine sa ma impac cu el, ma gindeam sa-i scriu un mesaj ca sa-l scot la o plimbare adica inca nu stiu, poate ma ajutati cu niste sfaturi ce sa fac cum sa-l scot? happy

3 răspunsuri:
| Douapunccteunics a răspuns:

Păi.vezi și tu trimitei un mesaj în care să scrie dacă vă puteți întâlni.Cu singuranță el ați va răspunde afirmativhappy! De acolo te descurci ca esti mare(puteți povesti amintiri de când erați împreună, la o plimbare prin parc)

| Douapunccteunics a răspuns:

Păi îi poți trimite un mesaj în care să scrie dacă vă puteți întâlni într-un parc să mai povestiți că nu ați mai vorbit de mult și cu siguranță el va accepta

Răspuns utilizator avertizat